home \ accoglienza           
Dom usytuowany jest wewnątrz kompleksu zabudowań, otoczony urokliwą i orzeźwiającą zielenią, w odległości 500 metrów od opactwa „Tre Fontane”, gdzie – według tradycji – został ścięty św. Paweł Apostoł i gdzie z rozkazu cesarza Dioklecjana śmierć męczeńską poniosło wielu chrześcijan.

Nasz ośrodek stanowi idealne miejsce dla rodziny, przyjaciół, grup pielgrzymkowych. Każdy dzień można rozpocząć od smacznego śniadania. Dla grup przynajmniej 10-osobowych istnieje możliwość zorganizowania wyżywienia zbiorowego (grupowego).

Dom ma do dyspozycji około 40 pokoi: jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych. Wyposażenie jest proste i funkcjonalne. Każdy pokój posiada łazienkę. Wszystkie pokoje wyposażone są w mini zestaw kosmetyczny, suszarkę do włosów, WI-FI; ponadto niektóre z nich maja TV i klimatyzację.

Przy naszym domu znajduje się parking dla samochodów osobowych i/lub autokarów, dając tym samym możliwość poruszania się w terenie przy pomocy środków komunikacji publicznej. Mamy też do dyspozycji sale konferencyjne (na sympozja czy kongresy), wyposażone w aparaturę audio, wideo i klimatyzację.

Obserwuj nas na:

 
KONTAKT

Dom wypoczynkowy
Seraphicum
Via del Serafico,1
00142 ROMA
Tel: 06 515031
Fax: 06 51503603

INFORMACJE

Sposób płatności:
- Gotówka
- Karta kredytowa
- Przelew bankowy
Opłaty za pobyt

Pokój jednoosobowy 35,00 €
Pokój dwuosobowy/ małżeński 60,00 €
Pokój trzyosobowy 89,00 €
Pokój czteroosobowy 114,00 €
* Pobyt dla dzieci do lat 3 jest bezpłatny!

Podatek za pobyt

Dnia 1° stycznia 2011 weszło w życie prawo, zgodnie z którym każdy, kto korzysta ze struktur hotelowych na terenie Rzymu, zobowiązany jest wnieść podatek za pobyt w wysokości 3,50 € od osoby za każdą dobę.

Oferujemy ceny specjalne dla grup, liczących co najmniej 20 osób.
Przydatne linki

Miasto Rzym
Transport Publiczny
Zabytki Rzymu
Wycieczki z przewodnikiem
Informacje dla podróżujących

Dojazd do nas środkami transportu publicznego od dworca kolejowego Termini

Należy wsiąść do linii metra “B” w kierunku przystanku końcowego Laurentina, następnie z dworca skręcić w prawo na via Laurentina, po ok. 200 m. dotrze się do skrzyżowania, na światłach należy skręcić w prawo w via del Serafico, 1.


Dojazd samochodem

Jadąc obwodnicą Rzymu (Grande Raccordo Anulare), należy wybrać zjazd numer 25 w kierunku Laurentiny (Laurentina centro). Po przejechaniu ok. 2,5 km dojeżdża się do świateł na skrzyżowaniu, gdzie należy skręcić w prawo w ulicę via del Serafico 1.
FORMULARZ INFORMACYJNY
Aby otrzymać potrzebne informacje, należy wypełnić poniższy formularz. W krótkim czasie postaramy się udzielić odpowiedzi. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Imię (*)   
Nazwisko (*)   
Miasto (*)   
Region/województwo (*)   
Telefon (*)   
Email (*)   
Wiadomość/zapytanie (*)   

Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Seraphicum swoich danych osobowych, przewidzianych do realizacji badań rynkowych i /lub wysyłania materiałów informacyjnych pocztą elektroniczną bądz też tradycyjną.
Administratorem przekazanych danych jest Seraphicum. Zapewniamy wszystkie prawa, zagwarantowane w dekrecie ustawodawczym nr. 196/03.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych(*)
Kod weryfikacyjny (*)
Zmien kod